NASZE USŁUGI

Odkryj nasze możliwości

KONSULTACJA (ONLINE)

Chcesz zoptymalizować swoją placówkę, ale nie wiesz dokładnie, jak się do tego zabrać? Potrzebujesz pomocy w planowaniu lub realizacji kolejnego projektu? Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia! Każda organizacja może się rozwijać dzięki małym zmianom, lecz kreowanie przyszłości w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie oznacza podejmowanie odważnych i wnikliwych decyzji.

Business Meeting

AUDYT PROCESÓW

Możemy pomóc przenieść Twoją placówkę na kolejny poziom. Stoi za nami wiele lat doświadczenia i posiadamy doskonały zespół ekspercki. W firmie eXpertem z powodzeniem łączymy wiedzę i umiejętności, aby doskonalić procesy, a co za tym idzie — także Twoją placówkę medyczną. Jesteśmy dumni ze wsparcia, jakiego udzielamy naszym klientom w zakresie rozwijania ich placówek i skuteczniejszego nimi zarządzania.

Więcej info: tutaj

Sprawdź też 6 sposobów na usprawnienie działania Twojej placówki medycznej!

spotkanie biznesowe

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA

Sytuacje awaryjne zdarzają się najlepszym. Pomożemy w przygotowaniu Twojej placówki na niecodzienne zdarzenia. Opracujemy plany awaryjne, business continuity plans, zaktualizujemy instrukcje przeciwpożarowe, przeprowadzimy szkolenia bhp.

Możemy również przeprowadzić ocenę przygotowania Twojej placówki na covid-19.

W najbliższym czasie dodamy też szkolenia bhp dla personelu medycznego w formule e-learning (online).

Szkolenia uwzględniają moduł profilaktyki SARS-CoV-2 i dla naszych klientów będą darmowe.

Gumowe rękawiczki

©2020 by expertem